Erasmus+

Erasmus+ on Euroopa Liidu programm aastateks 2014-2020, mille kaudu rahastatakse rahvusvahelisi projekte hariduse-, spordi- ja noortevaldkonnas. EstYES pakub võimalust osaleda Erasmus+ programmi poolt rahastatud noortevahetustel, koolitustel ning Europpa Vabatahtlikul teenistusel.

Noortevahetus

Rahvusvaheline noortevahetus on erinevatest Euroopa riikidest pärit noortegruppide omavaheline kohtumine, mille käigus käsitletakse noorte jaoks huvitavaid ja olulisi teemasid ning saadakse teadmisi kultuuridevahelistest erinevustest. Noortevahetuses saavad osaleda noored vanuses 15–30, olenemata sellest, milline on haridustase või keeleoskus, kas sa sisustad oma päevi õpingute, töötamise või millegi muuga.

Pikemalt noortevahetusest: Noortevahetus.pdf (181 Kb)

Koolitus

Rahvusvaheline koolitus on erinevatest Euroopa riikidest pärit noorte omavaheline kohtumine, mille käigus käsitletakse ühiskonna ja osalejate jaoks huvitavaid ja olulisi teemasid ning saadakse teadmisi kultuuridevahelistest erinevustest.

Koolitusel saavad osaleda noored vanuses 18+, olenemata sellest, milline on sinu haridustase või keeleoskus, kas sa sisustad oma päevi õpingute, töötamise või millegi muuga.

Pikemalt koolitusest: Koolitus.pdf (178 Kb)

Euroopa Vabatahtlik Teenistus (EVS)

Annab sulle võimaluse töötada vabatahtlikuna Euroopas või mujal maailmas 2–12 kuud. Projekte leidub nii spordi, kultuuri, kunsti, keskkonna, noorsootöö, sotsiaaltöö kui ka muudelt aladelt. EVS on mõeldud kõigile alaliselt Eestis elavatele 18–30 aastastele noortele sõltumata haridusest, töö- või vabatahtliku tegevuse kogemustest, keeleoskusest või tervislikust seisundist.

Pikemalt EVSist: EVS.pdf (348 Kb)

EN+ARH_logo_pos_PErasmus+
Projekte (koolitused, noortevahetused, EVS) toetab rahaliselt Euroopa Komisjon Erasmus+ programmist. Kodulehe sisu peegeldab organisatsiooni seisukohti ja Euroopa Komisjon ei ole vastutav selles sisalduva informatsiooni kasutamise eest.